Інтерфакс-Україна
17:22 08.02.2025

Зеленський повідомив про підготовку зустрічей із партнерами, зокрема, з ісламським світом

1 хв читати
Зеленський повідомив про підготовку зустрічей із партнерами, зокрема, з ісламським світом

Українська сторона готує графік зустрічі з ключовими партнерами, зокрема з Європою, США й ісламським світом, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"І ще одне. Ми готуємо чіткий графік зустрічей із нашими ключовими партнерами: Америка, європейці, ісламський світ. Є чіткі дати. Будемо працювати. Дякую всім, хто нам допомагає", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство України в ЄС винесено в окремий пункт гарантій безпеки – Зеленський

"Коаліція охочих" вивела схему військового і політичного залучення для гарантування миру для України

Кошта в п’ятницю зустрінеться із Зеленським в Ужгороді

Зеленський повідомив про напрацювання базової рамки гарантій безпеки

Трамп незадоволений, що Угорщина та Словаччина купують російську нафту, – Зеленський

Зеленський щодо місця зустрічі з Путіним: Коли РФ хоче, щоб зустрічі не було, то треба запросити мене в Москву

САП: викрито корупцію при закупівлі програмного забезпечення для Мінсоцполітики, серед підозрюваних – колишній заступник міністра

Європа і США дадуть відповідь санкціями, якщо РФ і надалі буде відмовлятися від конкретних переговорів про мир, – Макрон

Зеленський за результатами "Коаліції охочих": Ми домовилися, що буде різна присутність військ партнерів в Україні

Міноборони та Мінцифри оголосили грантовий конкурс Brave1 для рішень на основі ШІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА