Інтерфакс-Україна
21:39 08.02.2025

Застосунок "Дія" працює з незначними перебоями після початку глядацького голосування в нацвідборі на "Євробачення-2025"

1 хв читати
Застосунок "Дія" працює з незначними перебоями після початку глядацького голосування в нацвідборі на "Євробачення-2025"

Застосунок "Дія" працює з незначними перебоями після початку глядацького голосування в нацвідборі на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2025".

У суботу, 8 лютого проходить національний відбір на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2025".

Після виступу всіх фіналістів, ведучі оголосили початок глядацького голосування, яке цьогоріч відбувається в застосунку "Дія", а також за допомогою СМС-повідомлень.

Водночас користувачі соціальних мереж повідомляють, що під час входу розділ "опитування" в застосунку він періодично видає повідомлення "На жаль, сталася помилка", і відповідно, не дає можливості одразу проголосувати за конкурсантів. Для успішного голосування потрібно декілька разів натиснути на повідомлення "Спробувати ще".

Як повідомлялося, під час нацвідбору на "Євробачення-2024" додаток "Дія" також працював з перебоями, через неспроможність реєстрів обробити великий потік запитів. У зв'язку з цим голосування продовжили на добу, і на момент його закриття в неділю ввечері свій голос віддало майже 1,2 млн українців, тоді як в 2023 році в голосування прийняло участь тільки 166,8 тис. громадян.

Після цього, віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в 2025 році під час нацвідбору на "Євробачення" застосунок "Дія" буде готовий до голосування кількох мільйонів користувачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має намір змінити підхід до РФ, якщо виявиться, що зустріч з Путіним була марною

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Сікорський вимагає аби Польщу прийняли до G20 - ЗМІ

Трамп про Путіна і Зеленського: побачимо, що вони зроблять, я хочу покласти кінець вбивствам

Трамп заявив що дуже розчарований Путіним і анонсував допомогу

Трамп оголосив про перейменування міста Гантсвілл на Рокет-сіті та переніс туди штаб Космічного командування США

Укроборонпром у перший день роботи на MSPO підписав три угоди про співпрацю - Сметанін

Порошенко з нардепами "Євросолідарності" ініціювали звернення Ради до міжнародних партнерів щодо вбивства Парубія

Трамп заявив що дуже розчарований Путіним і анонсував допомогу

Міненерго України розцінює заяви Путіна щодо ЗАЕС як цілеспрямовану ескалацію загрози ядерній безпеці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА