Інтерфакс-Україна
12:06 09.02.2025

У Нікополі двоє поранених через атаку російським ударним дроном

1 хв читати
У Нікополі двоє поранених через атаку російським ударним дроном

Два мирних жителі отримали поранення у Нікополі Дніпропетровської області через атаку дроном-камікадзе, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Постраждали чоловіки 41 і 39 років. Один із них отримав мінно-вибухову травму й осколкове поранння обличчя. Лікуватиметься амбулаторно. Інший – госпіталізований. Його стан лікарі оцінюють як тяжкий. У райцентрі понівечені АЗС й автівка", - написав Лисак у Телеграм у неділю.

Він також повідомив, що під ранок окупанти завдали удару керованою авіабомбою по території Новопавлівської громади у Синельниківському районі. "Пошкоджені з десяток приватних осель. Людей не зачепило", - додав Лисак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція

Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА