Інтерфакс-Україна
21:53 09.02.2025

Ілон Маск закликав закрити видання "Голос Америки" та "Радіо Свобода"

1 хв читати
Ілон Маск закликав закрити видання "Голос Америки" та "Радіо Свобода"

Американський мільярдер Ілон Маск, який отримав статус "спеціального держслужбовця" в адміністрації президента США Дональда Трампа, закликав припините фінансування видань "Радіо Свобода" та "Голос Америки".

"Європа тепер вільна (не рахуючи задушливої бюрократії). Їх більше ніхто не слухає. Це просто ліві радикальні божевільні, які розмовляють самі з собою, спалюючи 1 мільярд доларів на рік грошей американських платників податків", - написав він у Х в неділю.

Голос Америки (Voice of America) — це міжнародна медіамовна організація, яка працює більш ніж 40 мовами онлайн, на радіо та телебаченні.

Ра́діо Свобо́да (англ. "Radio Free Europe/Radio Liberty", до 1959 називалося Радіо Визволення) — інтернет-видання та радіостанція, яка позиціонує себе як приватний некомерційний інформаційно-новинний засіб масової інформації. Фінансується Конгресом США. Радіо не раз розглядалося як поширення американської пропаганди та інтересів США.

 

ОСТАННЄ

СБУ викрила в Запоріжжі агентурну мережу розвідки РФ, яку координував священник УПЦ (МП)

ГУР завдав дронового удару по нафтоперекачувальній станції нафтопроводу "Дружба" в російській Унечі

"Укрзалізниця " за тиждень заблокувала 271 акаунт через спроби масового викупу квитків

Стефанчук проводить телефонні переговори з колегами із країн-партнерів

Правоохоронці інкримінують затриманим у Варшаві українцям агресію та демонстрацію забороненої символіки - МЗС

У Мукачеві волонтери УЧХ зустріли евакуаційний потяг зі сходу України

Офіс генпрокурора повідомив про викриття схеми при закупівлях для сервісних центрів МВС

Зеленський провів більше 30 розмов та консультацій із партнерами: немає жодної ознаки, що РФ готується до завершення війни

НАБУ та САП викрили присвоєння 231 млн грн на закупівлі обладнання для Національного інституту раку

Директор ДБР: Скасовано понад 800 рішень МСЕК про інвалідність посадовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА