Інтерфакс-Україна
15:40 10.02.2025

Тиск на антикорупційні органи був, є і буде – директор НАБУ

1 хв читати
Тиск на антикорупційні органи був, є і буде – директор НАБУ

Робота антикорупційних органів України продемонструвала, що ніхто в країні не є недоторканим, тому тиск на антикорупційні органи зберігається, наголошує директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Семен Кривонос.

"Головним досягненням можна вважати те, що НАБУ і САП продемонстрували, що ніхто не може бути недоторканим", - сказав директор НАБУ на брифінгу в понеділок в Києві.

При цьому він додав: "Ми постійно знаходимося як антикорупційна інфраструктура під тиском". "Був тиск, є тиск, буде тиск. Ми можемо бути в центрі брудних інформаційних компаній. Але це все свідчить про нашу ефективність", - зазначив Кривонос.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє шахтарів "ДТЕК" загинули на Дніпропетровщині внаслідок удару дрона РФ

П’ять країн підтвердили виділення $1 млрд додаткової підтримки через програму PURL - Сибіга

Колишнього прем’єр-міністра Азарова заочно засуджено до 15 років ув’язнення за держзраду - СБУ

Румунські водолази провели місію з нейтралізації морського дрона в Чорному морі

ДШВ: районі Мирнограда проведено кілька ротацій особового складу, Логістика ускладнена, але функціонує

Рада ухвалила закон про вступну кампанію‑2026

Сили оборони уразили нафтобазу у Тамбовській області рф та інші важливі об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

"Ексрегіонал" отримав 15 років позбавлення волі за коригування ворожих атак по Сумщині - СБУ

Російська мова більше не захищена в Україні Європейською хартією регіональних мов

Рада затвердила формат та правила вступної кампанії 2026р, НМТ проходитиме в один день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА