Інтерфакс-Україна
15:49 10.02.2025

На Рівненщині викрили черговий канал незаконного перетину кордону

1 хв читати
На Рівненщині викрили черговий канал незаконного перетину кордону
Фото: https://t.me/DPSUkr/24672

Прикордонники затримали організаторів незаконної схеми перевезення ухилянтів за кордон у Рівненській області, повідомила Державна прикордонна служба.

"Двоє чоловіків, підшукавши бажаючих незаконно потрапити за кордон, пропонували за суму до $5 тис перевезти їх у визначене місце. Далі – консультували тих щодо маршрутів руху та особливостей незаконного трансферу до країн ЄС", - йдеться у повідомленні Держприкордонслужби у понеділок.

Зазначається, що зловмисників затримали під час перевезення п’яти порушників у напрямку кордону. Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи за вчинення кримінального злочину. На їхніх "клієнтів" складено адмінпротоколи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада оборони Харківської області розширила зону обов'язкової евакуації сімей із дітьми з Куп‘янського району

ООН про атаку Росії на гумконвой на Херсонщині: такі удари є абсолютно неприйнятними

Труханов планує оскаржити позбавлення громадянства в суді

Кількість жертв через обстріли Херсону збільшилась до трьох – обладміністрація

Об'єкти теплопостачання на початок жовтня усунули понад 60% виявлених порушень – Держенергонагляд

Перший віцепрем’єр Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів ефективність "лінії дронів"

Експосадовцю Військової академії Одеси повідомлено про підозру в 1,1 млн грн незаконних виплат

Кабмін збільшив до 6 місяців строки виплати компенсацій за працевлаштування переселенців на прифронтових територіях

Зеленський підписав укази про позбавлення громадянства мера Одеси Труханова, екснардепа Царьова та танцівника Полуніна – телемарафон

Мінсоцполітики напрацьовує нові програми забезпечення житлом переселенців у сільській місцевості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА