Інтерфакс-Україна
16:26 10.02.2025

За заклики перетворити Сумщину на "мертву зону" заочно засуджено російського пропагандиста Міхєєва - СБУ

1 хв читати
За заклики перетворити Сумщину на "мертву зону" заочно засуджено російського пропагандиста Міхєєва - СБУ

Російський пропагандист Сергій Міхєєв заочно отримав 8 років позбавлення волі за підтримку збройної агресії РФ та воєнні злочини окупантів проти цивільного населення, повідомляє Служба безпеки України.

"У червні 2023 року Міхєєв закликав командування окупаційних угруповань рф здійснити серію масованих ракетно-бомбових та артилерійських ударів по Сумах. У такий спосіб зловмисник пропонував перетворити прифронтове українське місто на "мертву зону", в якій, за його словами, "не повинно залишитися живих людей". Цю тезу Міхєєв, який позиціонує себе як "політолог", оприлюднив під час одного із своїх ефірів на рупорі кремля – радіостанції "Вести FM", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

Крім того, як зазначається, він регулярно виступає на пропагандистських ток-шоу Соловйова, де закликає до продовження авіаударів та артобстрілів цивільної інфраструктури у прикордонних районах України.

На підставі зібраних доказів суд визнав Міхєєва винним у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Оскільки він переховується від правосуддя у Москві, розгляд справи відбувся у спеціальному судовому провадженні in absentia (за відсутності обвинуваченого).

Наразі тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

ОСТАННЄ

Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії

Нова підземна школа розпочала роботу у Харкові

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ

Зеленський звільнив Е.Мака від виконання обов’язків радника

"Нафтогаз" і ДНКАР обговорили перспективи взаємодії

Серед першочергових завдань голови АРМА буде доопрацювання реєстру та проведення аудиту - голова конкурсної комісії Риженко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА