Інтерфакс-Україна
18:27 10.02.2025

Лісового викличуть у Раду через незадовільну роботу по імплементації закону про дошкільну освіту - Бабак

1 хв читати
Лісового викличуть у Раду через незадовільну роботу по імплементації закону про дошкільну освіту - Бабак

Міністра освіти і науки Оксена Лісового викличуть у Верховну Раду на годину запитань до уряду через незадовільну роботу по імплементації закону "Про дошкільну освіту", повідомив голова комітету Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

"Незадовільна робота МОН по імплементації закону "Про дошкільну освіту" стала однією з причин виклику міністра освіти і науки в Верховну Раду на годину запитань до уряду найближчої п'ятниці", - написав Бабак в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, голова освітнього комітету Ради Сергій Бабак відзначає незадовільність роботи Міністерства освіти і науки в питання реалізації закону "Про дошкільну освіту". Він повідомив, що вже двічі за два останні місяці робота Міносвіти в цьому питанні була визнана незадовільною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Румунія готова надати військові бази союзникам по НАТО для гарантій миру Україні - ЗМІ

Зростання чорного IGaming зменшить виручку легального грального бізнесу в 2025р на 15 млрд грн — асоціація

Мінкультури внесло російського актора Колокольнікова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Офіс президента реформують, залучивши на роботу військовослужбовців з бойовим досвідом – Єрмак

Міносвіти розповіло про оновлені правила олімпіад у новому навчальному році

Постачання нафти з Росії нафтопроводом "Дружба" знову припинено через атаку - Сіярто

ПС ЗСУ: знешкоджено 46 ворожих БпЛА із 55, є влучання у 4 локаціях

Ще 65 громадян, застряглих на російсько-грузинському кордоні, повернули в Україну – МЗС

У Курганному на Харківщині одна людина загинула, ще троє постраждали через удари ворожих дронів

Обстріли Дніпропетровщини: Пошкоджені фермерське господарство, гімназія та цивільна інфраструктура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА