Інтерфакс-Україна
21:04 10.02.2025

Над шахтою "Центральна" у Торецьку майорить український прапор

1 хв читати
Над шахтою "Центральна" у Торецьку майорить український прапор

Бійці батальйону безпілотних систем VORON зі складу окремої механізованої бригади вивісили синьо-жовтий прапор над шахтою "Центральна" в місті Торецьк Донецкьої області, в якому точаться бої, повідомляється в телеграм-каналі Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" в понеділок ввечері.

"Над шахтою "Центральна" у Торецьку майорить український прапор", - йдеться в повідомленні, проілюстрованим відеороликом з прапором.

В угрупуванні зазначили, що шахта "Центральна" є найдавнішою шахтою не лише в Торецьку, а у всій Україні.

Речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив, що протягом останніх кількох днів російські окупанти шість разів намагалися встановити прапори країни-агресора на різних локаціях у Торецьку заради створення відповідної картинки для російських пропагандистських ресурсів, які поспішили заявити про захоплення міста.

"Кожного разу українські пілоти ударних дронів і БПЛА збивали російські триколори. Всі вони були знищені разом з ворожими "прапороносцями". Це - українська земля і їхнім прапорам тут не місце. На нашим об'єктах і будинках майорить український стяг", - сказав Волошин.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шатдаун у США: Демократи в 13-те заблокували бюджетну резолюцію

"Укренерго" залишили на середу обмеження е/е населенню з 8:0" до 22:00, промисловості - на ранкову годину більше

Шмигаль: Ключовий пріоритет Міноборони на наступні 100 днів – збільшення виробництва української зброї

Зеленський відзначив державними нагородами енергетиків, які відновлюють електропостачання після російських обстрілів

Україна офіційно розпочала опалювальний сезон – Свириденко

Шмигаль обговорив з представниками НАТО подальші євроінтеграційні реформи та ініціативу PURL

Понад 22 тис киян отримали матеріальну допомогу за пошкоджене житло через збройну агресію РФ

В Миколаєві жінка залишила малолітніх дітей на пів доби самих, вони загинули через пар від гарячої води

Зеленський доручив опрацювати конкретні суспільні потреби, на які мають спрямовуватись кошти від заморожених російських активів – нарада з урядовцями

Російські дрони пошкодили три вітрогенератори Краматорської ВЕС - глава УВЕА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА