Інтерфакс-Україна
00:11 11.02.2025

На покровському напрямку с початку доби знешкоджено 285 окупантів – Генштаб

1 хв читати

Втрати російських окупантів на покровському напрямку фронту у Донецькій області від початку доби склали 285 військовослубовців, з них 130 – безповоротні, повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook станом на 22:00 понеділка.

"Сьогодні на цьому напрямку, за попередніми даними, було знешкоджено 285 окупантів, з них 130 - безповоротно. Українські воїни знищили танк, дві БМП, дві бойові броньовані машини, одну РСЗВ, артилерійську систему, десять одиниць автомобільної техніки, п’ять мотоциклів та 11 БпЛА окупантів; також пошкодили три БМП, дві одиниці автомобільної техніки, чотири танки, чотири бойові броньовані машини, дві артилерійські системи та одну РСЗВ", - йдеться у зведенні.

Загалом на всіх фронтах російсько-української війни з початку доби відбулося 127 бойових зіткнень. Лише на покровському напрямку українські захисники зупинили 40 штурмових дій противника, а сім боїв досі тривають.

На Курському напрямку з початку доби відбулося 27 боєзіткнень, два з яких тривають дотепер, також російські війська завдали 37 авіаударів з 77 на всіх ділянках фронту.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0VLU2YyoPoxZMDA715F8sHefofKhRHSuX8umgMmzRXGhDMx9E5NkMQq6ugxAQSkY7l

ОСТАННЄ

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

Глава Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Українська AI-платформа дозволяє комерційним будівлям знизити енергоспоживання до 20%

Focus Estate Fund придбав торговий парк в Італії

Росіяни атакували підрозділ ДСНС в Ніжині, один рятувальник загинув, двоє поранені – обладміністрація

Правоохоронці оголосили в розшук ексдепутата Іванющенка, підозрюваного у заволодінні 18 га землі під Києвом

Учасники спецсесії ЄВІ отримали результати в персональних кабінетах - УЦОЯО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА