Інтерфакс-Україна
08:57 11.02.2025

В Бориспільському районі вибуховою хвилею вночі пошкоджено дитсадок та дві будівлі школи

1 хв читати
В Бориспільському районі вибуховою хвилею вночі пошкоджено дитсадок та дві будівлі школи

Сили протиповітряної оборони збили кілька цілей в небі над Київською областю під час чергової масованої атаки ворожих безпілотників в ніч на вівторок, повідомив голова обласної Київської військової адміністрації Микола Калашник.

"Внаслідок ворожої атаки в Бориспільському районі вибуховою хвилею пошкоджено дитсадок та дві будівлі школи – діючу та новобудову. В спорудах вибиті скління, вікна та двері. Також пошкоджено дитячий майданчик. Тут же пошкоджено приватний будинок", - написав Калашник в Телеграм.

Влучань в об’єкти критичної чи житлової інфраструктури не допущено. Комунальні служби забезпечують ліквідацію наслідків нічної атаки ворога. За словами голови обладміністрації, заклади освіти мають відновити свою роботу в очному режимі вже на наступному тижні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Україна та США опрацьовують питання співпраці у сфері безпілотних систем – Міноборони

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

У Харкові двоє дітей постраждали у ДТП за участю судді райсуда, їх шпиталізовано в тяжкому стані

В Києві будуть демонтовані пам’ятники Булгакову та Ахматовій – Київрада

Швейцарія готова стати платформою для переговорів щодо сталого та справедливого миру в Україні – посол

Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА