Інтерфакс-Україна
09:55 11.02.2025

Понад 2 тис. військових вже отримали статус УБД автоматично – Мінветеранів

2 хв читати
Понад 2 тис. військових вже отримали статус УБД автоматично – Мінветеранів

Понад 2 тис. Захисників та Захисниць уже отримали статус учасника бойових дій (УБД) в автоматичному режимі, повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

"Менш ніж за 2 місяці з моменту запуску нової послуги Мінветеранів спільно з Мінцифрою, ми досягли того, що раніше здавалося неможливим: 2 000+ військових уже отримали статус УБД без жодних зайвих кроків, 6000+ витягів із ЄДРВВ видано через ЦНАП – за лічені хвилини", - йдеться у повідомлені міністерства.

Відзначається, що раніше для цього потрібно було збирати пакет документів, чекати на підписи й проходити відповідні погодження.

Зокрема, на сьогодні, відомості про участь у бойових діях вносяться уповноваженими особами військових частин, система автоматично обробляє дані через Єдиний державний реєстр ветеранів війни (ЄДРВВ), а статус УБД надається без залучення самого військовослужбовця

Повідомляється, що також автоматичний статус УБД отримують військові, які потрапили в полон чи зникли безвісти.

"Після надання статусу УБД Захисники та Захисниці можуть легко отримати витяг з ЄДРВВ у будь-якому ЦНАПі – за кілька хвилин через сервіс "Єдине вікно", що підтверджує надання статусу та дає право на пільги. А вже незабаром і генерація е-посвідчення в "Дії" стане автоматичною", - додали у відомстві.

Як повідомлялося, у вересні 2024 року Кабінет міністрів України затвердив порядок надання в автоматичному режимі статусу учасника бойових дій у період дії воєнного стану в режимі реального часу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА