Інтерфакс-Україна
10:32 11.02.2025

Внаслідок нічної атаки зазнали пошкоджень виробничі потужності "Нафтогазу" в Полтавській області

1 хв читати

Внаслідок чергової масованої атаки на обʼєкти енергетики зазнали пошкоджень виробничі потужності групи "Нафтогаз" у Полтавській області.

"На щастя, обійшлося без постраждалих", - повідомила компанія зранку у вівторок.

Наразі вживаються всі необхідні заходи для стабілізації ситуації з газопостачанням у регіоні.

"Попри всі виклики продовжуємо працювати для підтримки енергетичної стійкості країни", – наголосив керівник групи "Нафтогаз" Роман Чумак.

Як повідомлялося з посиланням на Полтавську ОВА, дев’ять населених пунктів Миргородського району Полтавської області залишилися без газу через ракетний удар РФ. Влучань в обʼєкти цивільної інфраструктури не зафіксовано.

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що російські агресори в ніч на вівторок вчинили атаку на газову інфраструктуру України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Графіки обмеження електрики можуть зменшитися чи зникнути з початком ОЗП – директор ЦДЕ

Директорка, яка не пустила дітей до ліцею, відтоді на лікарняних та у відпустках – освітній омбудсмен

Естонія планує виділити EUR3 млн на закупівлю та підтримку Starlink для України

Шмигаль: В межах "данської моделі" отримано від Данії EUR1,2 млрд, до кінця року планується залучити ще понад EUR500 млн

Главу Інгушетії заочно засуджено за фінансування війни РФ проти України

Поліція вилучила "шахед", який киянин перевозив на даху автомобіля

Посадовицю філії Енергоатому викрито на систематичному хабарництві - НАБУ

Посадовці Київської митниці отримували гроші від підприємців, створюючи перешкоди для розмитнення авто

РФ завдала удару по енергооб'єктах на Донеччині, Сумщині та Чернігівщині, є відключення

Працівник СТО наводив удари окупантів по енергетичній інфраструктурі Києва - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА