11:05 11.02.2025

Сили оборони атакували НПЗ у Саратовській області РФ – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Сили оборони атакували НПЗ у Саратовській області РФ – Генштаб ЗСУ
Фото: https://t.me/GeneralStaffZSU/20824

Підрозділи Сил оборони України у ніч на вівторок, 11 лютого, уразили Саратовський нафтопереробний завод, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"НПЗ переважно випускає бензини, мазут, дизельне пальне. Усього ж – понад 20 видів нафтопродуктів. Підприємство задіяне у забезпеченні російської окупаційної армії. Підтверджено влучання. На об’єкті виникла пожежа", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Результати ураження уточнюються.

Удар був нанесений за участі Сил безпілотних систем ЗСУ, Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій ЗСУ, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА