Інтерфакс-Україна
19:41 11.02.2025

Зеленський анонсував засідання РНБО у середу

1 хв читати
Зеленський анонсував засідання РНБО у середу
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський призначив засідання Ради національної безпеки й оборони (РНБО) на середу.

"І на завтра я призначив засідання РНБО. Кілька питань: будемо робити дешевше ліки в українських аптеках, це важливо, і продовжимо захищати нашу державу санкціями", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок.

Раніше повідомлялося, що готується засідання Ради національної безпеки й оборони (РНБО), на якому будуть розглянуті конкретні пропозиції щодо зниження цін на ліки виробниками та мережами.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпека може бути гарантована, якщо домовленості, зокрема у Вашингтоні, будуть реалізовані - Зеленський

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА