Інтерфакс-Україна
21:00 12.02.2025

Умєров: Засідання "Рамштайну" було продуктивним, відбудуться і наступні засідання

1 хв читати
Умєров: Засідання "Рамштайну" було продуктивним, відбудуться і наступні засідання

Міністр оборони України Рустем Умєров заявляє, що засідання Координаційної групи з питань оборони України було продуктивним, і так званий формат «Рамштайн» продовжить свою роботу і в майбутньому.

«Вважаю, що «Рамштайн» відбувся продуктивно, і ми домовились, що наступний «Рамштайн» також буде проводитися. Місце й час повідомимо пізніше», - сказав він сказав у середу в Брюсселі журналістам по завершенню засідання Координаційної групи з питань оборони України, яке пройшло у штаб-квартирі НАТО. Як відомо, ініціатором створення і лідером групи «Рамштайн» були США, але після того, як президентом США став Дональд Трамп, існування групи було під питанням. Це засідання було скликано Великою Британією і пройшло під її головуванням.

Відповідаючи на запитання, чи залишиться Лондон головувати у групі, Умєров сказав, що це питання наразі є предметом обговорення.

Говорячи про саме засідання, український міністр повідомив, що участь в ньому взяли 50 країн. «Обговорювали пріоритети 2025 року, бюджети та пріоритети. Безпекова допомога буде продовжуватися, ППО, інтерсептори, артилерія, боєприпаси, армована бронетехніка були в пріоритеті. Отримали дуже потужні пакети допомоги, і від кожного з присутніх (запевнення), що вони будуть продовжувати цю допомогу в цьому і майбутньому роках», - деталізував він.

Умеров також повідомив, що провів двосторонні зустрічі як з міністром оборони США, так і з європейськими партнерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС України відвідав Харків разом із колегами з Норвегії

РФ порушила домовленість про взаємне припинення ударів по об'єктах енергетики під час нічного обстрілу Херсона, будемо чекати на реакцію США – Зеленський

"Морське перемир’я" стосується всіх українських портів чорноморського регіону, про відновлення "зернової ініціативи" домовленості не було - МЗС

Зеленський: я не боюсь жодного формату перемовин, але Путін до прямих переговорів не готовий

Україна ще не обговорювала з США, що ті зможуть дати для гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про результати саміту в Парижі: ми не збираємось здавати свої землі і незалежність, для Путіна це поганий сигнал

Тиша в Чорному морі була потрібна саме РФ, бо український коридор давно працював без них – Зеленський

Зеленський: Україна проти присутності ОБСЄ замість військового контингенту – у них інший функціонал, РФ їх не боїться

Зеленський відзначає збільшення кількості пропозицій щодо контингенту від лідерів різних країн

Активність російських військ знов знизилась на курському напрямку, але продовжує рости щільність авіабомбардувань та обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА