Інтерфакс-Україна
12:34 13.02.2025

День Героїв Небесної Сотні відбудеться під гаслом "Герої першої перемоги у битві, що триває"

1 хв читати
День Героїв Небесної Сотні відбудеться під гаслом "Герої першої перемоги у битві, що триває"

День Героїв Небесної Сотні в 2025 році пройде під гаслом "Герої першої перемоги у битві, що триває", повідомив генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

"Одинадцятий рік ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні. Гасло цьогорічної інформаційної кампанії – "Герої першої перемоги у битві, що триває", - сказав Пошивайло на пресконференції в четвер.

Програма заходів передбачає 18 лютого: вшанування загиблих 18 лютого 2014 року в Маріїнському парку; панахида за Небесною Сотнею в Михайлівському соборі, Хода пам'яті Героїв Небесної Сотні в середмісті Києва.

Крім того, 20 лютого на алеї Героїв Небесної Сотні відбудеться церемонія пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, а також щорічна акція "Ангели пам'яті"; відкриття виставки довкола монументу на майдані Незалежності "Герої: Майдан, війна, пам'ять...".

Серед іншого, починаючи з 15 лютого, передбачається проведення тематичних виставок, екскурсій і показів фільмів.

Детально з програмою можна ознайомитися за посиланням. 

День Героїв Небесної Сотні українці відзначають щорічно 20 лютого.

Як повідомлялося, День Героїв Небесної Сотні у 2023 році відбувався під гаслом "Небесна Сотня - перші герої російсько-української війни", у 2024 році - під гаслом "Залишаємося гідними своїх героїв".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один цивільний загинув у Куп'янськ-Вузловому на Харківщині внаслідок авіаудару - ДСНС

Понад 60% американців вважають, що адміністрація Трампа повинна продовжувати допомогу Україні та запровадити санкції проти Росії – опитування

Кабмін розподілив ще 272,5 млн грн субвенції на будівництво укриттів у школах - Шмигаль

У Вінницькій та західних областях очікуються грози та шквальний вітер – синоптики

Сибіга подякував сенаторам за представлення проєкту резолюції, що засуджує викрадення Росією українських дітей

ДСНС підтверджує загибель двох людей під час пожежі на Білоцерківській ТЕЦ

З початку 2025 року 704 донеччанина були евакуйовані у більш безпечні місця – ОВА

СБУ задокументувала нові злочини російського пропагандиста Кисельова

Двоє людей загинули у Білій Церкві внаслідок пожежі на ТЕЦ

Франція відправить в Україну шість роботизованих систем розмінування ROCUS для ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА