Інтерфакс-Україна
16:14 13.02.2025

Щонайменше одна людина загинула і п'ятеро поранено внаслідок удару по Краматорську

1 хв читати

Щонайменше одна людина загинула і 5 поранені внаслідок сьогоднішнього удару по Краматорську, повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

«За попередньою інформацією, росіяни скинули на місто 2 ФАБ-250. Від поранень загинув 46-річний чоловік. Серед поранених — 16-річна дівчина. Пошкоджено два будинки та декілька автомобілів», - написав Філашкін у телеграм.

«Кожен день росіяни приносять на нашу землю нові смерті і нові руйнування. Залишатися на Донеччині небезпечно! Будьте відповідальними — евакуюйтесь!» - додав очільник області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

Віцепрем’єр Кулеба та президент Чехії обговорили питання відновлення житла та енергетичної стійкості громад

Окупанти атакували Запоріжжя, у місті пожежа — ОВА

У Сумській області введено аварійні відключення світла - "Сумиобленерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА