Інтерфакс-Україна
19:50 13.02.2025

Готується запуск іще чотирьох блоків на Хмельницькій АЕС - Зеленський

1 хв читати
Готується запуск іще чотирьох блоків на Хмельницькій АЕС - Зеленський

Готується запуск іще чотирьох блоків на Хмельницькій атомній електростанції, перший етап - запуск двох блоків, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Загалом готуємо для України запуск іще чотирьох блоків. Перший етап – два блоки, плюс 2,2 ГВт, і згодом другий етап – іще два блоки, американські, до речі, блоки будуть потім – компанії Westinghouse – теж 2,2 ГВт", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у четвер.

За його словами, робота над добудовою станції ведеться з американськими партнерами.

Як повідомлялося, 11 лютого Верховна Рада України прийняла закон про придбання обладнання, необхідного для будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької атомної електричної станції.

ОСТАННЄ

Порошенко привіз техніку підрозділам ППО та військовим навчальним центрам на Львівщині

Генпрокурор України ініціює розробку нового механізму добору керівників органів прокуратури

Кількість постраждалих у Дніпрі зросла до 153 людей, 12 у важкому стані

Президент Євроради: ми продовжимо надавати повну підтримку Україні та тиснути на Росію за допомогою санкцій

Офіс генпрокурора: фігурантка справи про розкрадання Міноборони викрила спільників — державі повернули понад 42 млн грн

Мерц: Путін розуміє лише мову сили, з ним треба говорити цією мовою

Кількість загиблих у Дніпрі зросла до 9, близько 100 постраждалих – ОВА

В бідних громадах більша потреба в наданні соціальних виплат - Жолнович

У Дніпрі уже 8 загиблих і 84 постраждалих - ОВА

Україна та Рада Європи підпишуть угоду про створення спецтрибуналу за злочин агресії РФ - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА