Інтерфакс-Україна
11:36 14.02.2025

Атакуючи Чорнобильську АЕС, РФ знову демонструє, що вона є загрозою для всього світу, - МЗС Естонії

1 хв читати
Атакуючи Чорнобильську АЕС, РФ знову демонструє, що вона є загрозою для всього світу, - МЗС Естонії

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна засудив дронову атаку РФ по Чорнобильській АЕС та закликав максимізувати військову допомогу Україні.

“Атакуючи Чорнобильську АЕС, Росія знову й знову демонструє, що вона є загрозою для всього світу. Заради безпеки України, Європи та світу Росія має бути змушена змінити курс. Настав час максимізувати військову допомогу Україні та чинити тиск на Росію”, - написав він у соцмережі Х.

Як повідомлялося, за інформацією Державної інспекції ядерного регулювання, внаслідок удару 14 лютого російського безпілотника по конфайнменту об'єкта "Укриття" (НБК) над енергоблоком №4 Чорнобильської АЕС і пожежі, що виникла, пошкоджено цілісність зовнішньої оболонки НБК та обладнання в гаражі технічного обслуговування кранів. "Вплив події на безпеку НБК обʼєкту "Укриття" потребує додаткової оцінки", - додала інспекція.

МАГАТЕ зі свого боку підтвердило вибух на Чорнобильській АЕС в ніч на 14 лютого, зазначивши що БПпЛА влучив у дах ізоляційної споруди нової захисної оболонки, яка захищає зруйнований четвертий реактор станції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна вважає залученість США необхідною складовою для досягнення миру - Сибіга

АМКУ оштрафував аптечну мережу "Мед-Сервіс Днепр" за неподанння інформації про засоби для лікування гострого риніту

Понад половини ветеранів стикаються з перешкодами при працевлаштуванні - дослідження

Очільник МЗС Великої Британії про події на Близькому Сході: це небезпечний момент, закликаю проявити стриманість

ДБР повідомило нові підозри у справі щодо махінацій з виплатами у 110-ї ОМБр

"Укрзалізниця" з 16 червня змінить швидкості під час перевезення вантажів зерновозами

Нацполіція почала загальнодержавну спецоперацію по боротьбі з незаконним обігом зброї та боєприпасів

На Донеччині загинуло двоє цивільних через ворожі обстріли минулої доби

Іранські дрони у найближчі кілька годин досягнуть Ізраїлю, якщо їх не перехоплять раніше - ЗМІ

ЦПД: Наше завдання зараз - вистояти і зберегти державу, ми впораємось з цим у єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА