Інтерфакс-Україна
15:31 14.02.2025

Сибіга обговорив віцепрем’єром Іраку перспективи співпраці, зокрема у сільському господарстві та енергетиці

1 хв читати
Сибіга обговорив віцепрем’єром Іраку перспективи співпраці, зокрема у сільському господарстві та енергетиці
Фото: https://t.me/Ukraine_MFA/4848

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга обговорив майбутнє співробітництво, зокрема у сільському господарстві, енергетиці та безпеці з віцепрем’єр-міністром, міністром закордонних справ Іраку Фуадом Хусейном.

"Я зустрівся з Фуадом Хусейном, щоб обговорити шляхи розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Іраком у низці перспективних сфер, включаючи сільське господарство, освіту, енергетику та безпеку", - написав він у телеграм у п'ятницю.

За його словами, сторони також обговорили шлях до справедливого миру та співпрацю в рамках міжнародних організацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні в п’ятницю очікується зниження температури, на півночі сніг та ожеледиця – Укргідрометцентр

Кабмін утворив робочу групу з координації заходів у сфері Шенгенського управління

Виробництво шкільних автобусів в Україні 2025р зросло на 47% - Кисилевський

Кабмін утворив комісію з питань скринінгу прямих іноземних інвестицій

Відбувся перший у 2026 році обмін тілами загиблих – керівник Центру вивчення окупації

Мовний омбудсмен: користувачі електронних сервісів комерції дедалі частіше прагнуть захистити право отримувати і надавати послуги українською

Внаслідок атак знеструмлено споживачів у трьох регіонах, ще понад 500 н.п. без світла в 7 областях через негоду

Генштаб повідомляє про ураження РЛС та пунктів управління БпЛА противника на ТОТ України

СБУ затримала 16-річного юнака з Хмельниччини, який готував для ворога підрив на станції Укрзалізниці

Майже 140 млн грн було витрачено 18-річними українцями в межах програми "єКнига" в 2025р - УІК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА