Інтерфакс-Україна
15:44 14.02.2025

У Миколаєві загинуло двоє людей внаслідок вибуху у закладі харчування, 8 постраждалих – поліція

1 хв читати
У Миколаєві загинуло двоє людей внаслідок вибуху у закладі харчування, 8 постраждалих – поліція
Фото: https://t.me/MykolaivNationalPolice/10066

У Миколаєві внаслідок вибуху у закладі харчування загинуло щонайменше дві людини, постраждали ще вісім, про це повідомляє головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

"Сьогодні, 14 лютого, близько 14:00 на вулиці Пограничній поблизу закладу громадського харчування пролунав вибух невідомого предмета. Внаслідок вибуху загинуло двоє людей. За попередньою інформацією, ще вісім осіб отримали поранення", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі.

На місці події працюють слідчі слідчого управління обласного главку поліції, криміналісти, вибухотехніки, працівники СБУ, рятувальники та медики, додали в поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

Генштаб повідомив про ураження нафтобази, РЛС та інших важливих об’єктів ворога

Ситуація в енергосистемі вранці ускладнилася через вихід частини генерації в аварійний ремонт – "Укренерго"

Кличко: Мер Варшави передав Києву 90 генераторів

СБУ оприлюднила допит окупанта, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополонених

Велика Британія розуміє і поділяє розчарування Зеленського через продовження варварської війни – ЗМІ

У Департаменті фінансів КМДА проходять слідчі дії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА