Інтерфакс-Україна
19:30 14.02.2025

Міністри оборони України і Фінляндії обговорили фінансування українського ОПК

1 хв читати
Міністри оборони України і Фінляндії обговорили фінансування українського ОПК

Міністр оборони України Рустем Умєров в межах Мюнхенської безпекової конференції провів зустріч з міністром оборони Фінляндії Антті Хяккяненом, повідомляє прес-служба Міноборони України в телеграм-каналі.

"Окремо обговорили індустріальну співпрацю, зокрема, фінансування нашого ОПК за "данською моделлю". Також порушили питання ролі Європи у досягненні справедливого миру. Фінляндія, як сусід країни-терориста, добре розуміє рівень загрози. Тому серед ключових завдань – посилення власних оборонних спроможностей та об’єднання зусиль", - заявив Умєров за результатами зустрічі.

Крім того, Умєров в ході зустрічі наголосив на важливості створення групи країн у Європі, які визначатимуть тренди безпекової політики в регіоні.

"Скандинавські країни, особливо Фінляндія, мають бути серед лідерів цього процесу", - підкреслив він.

Міністр також висловив вдячність Фінляндії за новий пакет військової допомоги, що включає боєприпаси для ППО.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропуск транспорту і товарів на кордоні з Молдовою призупинено - Держмитслужба

Мінсоцполітики спростувало інформацію про припинення виплат для 1,3 млн пенсіонерів

У Харкові призупинено роботу наземного міського електротранспорту та рух двома лініями метро

Прем'єри України отримали 13 подарунків державі у 2025р., серед них - символ страждань від Пленковича і зразки вишивки від Фіцо

Протягом найближчих годин світло в Україні буде відновлено – Шмигаль

Військових обурило рішення Верховного суду, який визнав незаконною передачу ділянки під меморіальне кладовище

Електропостачання повернеться протягом найближчих 2-3 годин – Міненерго

В усіх районах Києва немає води через аварію в енергосистемі - водоканал

"Укрзалізниця" відновила електропостачання для руху поїздів майже в усіх регіонах

Київська міська електричка знову в русі після відновлення напруги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА