Інтерфакс-Україна
22:57 14.02.2025

Зеленський в Мюнхені обговорив гарантії безпеки для України з генсеком НАТО

1 хв читати

Киев. 14 февраля. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Президент України Володимир Зеленський на полях Мюнхенської безпекової конференції обговорили координацію України з країнами-членами Альянсу для формування спільної позиції щодо закінчення війни.

"Однією з умов для справедливого миру мають стати гарантії безпеки для нашої країни", - зазначив Зеленський в телеграмі.

Президент подякував за незмінну підтримку України та проведення в Брюсселі засідань у форматі "Рамштайн" і Ради Україна-НАТО. "Ми розраховуємо, що всі ухвалені рішення будуть реалізовані якнайшвидше", - підкреслив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Закарпатті викрито військового, який продавав чоловікам маршрути до Європи через віртуальні гаманці

Мешканка Костянтинівки 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі

Законопроєкт про адаптацію військових до цивільного життя готується в Раді – нардеп Тарасенко

Окупанти вдарили дроном по промзоні в Сумах, йде ліквідація пожежі, містян просять зачинити вікна

Міністри економіки ЄС обговорили варіанти фінпідтримки України на 2026-2027рр, запропоновані Єврокомісією. Більшість – за "репараційну позику"

У Білій Церкві збудують квартал для переселенців із Маріуполя, архітектурний концепт проєкту представлено на виставці ReBuild Ukraine

Зеленський у п'ятницю проведе Ставку, присвячену захисту Запоріжжя

Кабмін виділить 1 млрд грн на ліквідацію наслідків обстрілів у 93 прифронтових громадах

Окупанти вдарили дроном по промзоні в Сумах, йде ліквідація пожежі

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили просування ворога - речник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА