Інтерфакс-Україна
19:45 15.02.2025

Зеленський обговорив із директором Rheinmetall розширення співпраці

1 хв читати
Зеленський обговорив із директором Rheinmetall розширення співпраці

На полях Мюнхенської конференції з безпеки президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним директором німецького оборонного концерну Rheinmetall Арміном Паппергером і обговорив розширення співпраці.

"Ми вже маємо успішні кейси спільного ремонту техніки та локалізації виробництва, і Україна готова масштабувати: боєприпаси, бронетехніка, засоби ППО. Що більше цього буде, то безпечнішою зрештою стане наша Європа", - написав Зеленський у телеграм-каналі за результатами зустрічі.

Як повідомляє пресслужба президента, ключової темою розмови був розвиток спільних проєктів між українською та німецькою оборонною промисловістю. У свою чергу Зеленський наголосив на важливості збільшувати інвестиції в Україну, оскільки внесок у зміцнення європейської безпеки.

Окремо Зеленський і гендиректор Rheinmetall обговорили трозширення співпраці у сфері технічного обслуговування та ремонту, можливості запуску спільного виробництва 155-мм боєприпасів, зокрема на території України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі два дні Україну чекає сира прохолодна погода, місцями з туманами та невеликими дощами

Поліція Києва інформує про ймовірне мінування ряду об’єктів, в тому числі будівлі суду, де розглядається справа детектива НАБУ Магомедрасулова

Генштаб ЗСУ: На гуляйпільському напрямку ситуація складна, але оточення немає

На Чернігівщині від обстрілів пошкоджено кілька агроферм, на одній загинули тисячі свиней

Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо батька та брата заступниці генпрокурора Вдовиченко - ЦПК

Волонтери УЧХ допомагали ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА на Запоріжжя

Антикорупційні органи викрили факт розкрадання 140 млн грн, виділених на відновлення тепло- та водопостачання у прифронтових містах на Донеччині

Прискорений прикордонний і митний контроль в русі в окремих поїздах запуститься із січня 2026р - Свириденко

Лубінець: Уряд зволікає з актами про захист осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов'язаного з війною

Один з постраждалих внаслідок масованої атаки на Харків 23 листопада помер у лікарні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА