Інтерфакс-Україна
06:22 16.02.2025

У Чорному морі – жодного ворожого корабля - ВМС ЗСУ

1 хв читати

В акваторії Чорного, Азовського та Середземного морів станом на 6:00 суботи не зафіксовано жодного ворожого корабля, повідомляється в телеграм-каналі Військово-морських сил Збройних Сил України.

За добу в інтересах РФ  окупованою Керченською протокою до Чорного моря пройшли 5 суден, одне з яких продовжило рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря – жодного судна.

Джерело: https://t.me/ukrainian_navy/11564

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Харківський антикорупційний центр" і міськрада домовилися про співпрацю

Директори шкіл повинні до 21 січня оновити дані в АІКОМ для автоматичного продовження відстрочки вчителям

Голова МЗС Фінляндії: нові удари по українській інфраструктурі нагадують про повне нехтування Росією людськими життями

Четверо поранених у Херсоні через російськи обстріли – ОВА

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

Мінсоцполітики 5 разів клопотало перед ДПСУ про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025 році, Мінветеранів - 14 разів

Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга

СБУ продемонструвала уламки "Орєшніка", яким РФ атакувала Львівщину, і кваліфікує цей удар як воєнний злочин

"Київводоканал" відновив водопостачання на Печерську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА