Інтерфакс-Україна
12:55 16.02.2025

Глава дипломатії ЄС Каллас: Незабаром ми виступимо з новими ініціативами щодо України

1 хв читати
Глава дипломатії ЄС Каллас: Незабаром ми виступимо з новими ініціативами щодо України
Фото: https://www.facebook.com/kallaskaja/

Глава дипломатії Євросоюзу Кая Каллас анонсувала нові ініціативи щодо України, підкресливши, що Європа єдина в підтримці країни.

"Закриття Мюнхенської безпекової конференції-2025 завершилося гарною дискусією між міністрами закордонних справ ЄС, які все ще перебувають у Мюнхені", - написала вона у соціальній мережі Х у неділю.

За її словами, "Європа міцно об'єднана в підтримці України та зміцненні нашої власної оборони. Незабаром ми виступимо з новими ініціативами для просування вперед",

У Мюнхені (Німеччина) з 14 по 16 лютого проходить Мюнхенська конференція з безпеки.

Як повідомлялося раніше, після заяв, озвучених на полях Мюнхенської конференції з безпеки, було вирішено провести екстрену зустріч на рівні міністрів закордонних справ країн ЄС 16 лютого.

ОСТАННЄ

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

Військова допомога Україні була припинена одноосібно Гегсетом попри результати аналізу - ЗМІ

Серед 6 постраждалих внаслідок атаки РФ у Кривому Розі – 2 рятувальники – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА