Інтерфакс-Україна
08:07 17.02.2025

Нетаньяху сподівається за підтримки Трампа "довести до кінця" справу з Іраном

1 хв читати

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що сподівається продовжити нанесення ударів по Ірану і силам на Близькому Сході, які Тегеран підтримує, повідомив телеканал CNN.

"За останні 16 місяців Ізраїль завдав потужного удару по терористичній осі Ірану. Під сильним керівництвом президента Трампа (...), я не сумніваюся, ми зможемо і доведемо справу до кінця», - сказав Нетаньяху журналістам у присутності держсекретаря США Марко Рубіо, який перебуває у США з візитом.

Рубіо, зі свого боку, заявив, що «ядерного Ірану ніколи не буде".

"Незалежно від того, чи говоримо ми про ХАМАС або про «Хезболлу», про насильство на Західному березі (...) або про будь-яку з цих проблем (...), за всіма ними стоїть одна спільна тема - Іран. Це необхідно вирішити", - сказав Рубіо.

Раніше The Wall Street Journal з посиланням на американську розвідку повідомляла, що Ізраїль розглядає можливість завдання ударів по ядерних об'єктах Ірану в нинішньому році. Про це було повідомлено президенту США Дональду Трампу.

Сам Трамп написав у соціальних мережах, що повідомлення про те, що Сполучені Штати спільно з Ізраїлем мають намір рознести Іран у пух і прах, "сильно перебільшені".

Водночас він підписав указ, що передбачає відновлення політики максимального тиску на Іран.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

9 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Уряд Великої Британії збирається оголосити посилений пакет санкцій проти тіньового флоту

У Чорному морі - чотири ворожі кораблі- ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА