Інтерфакс-Україна
09:11 18.02.2025

Територіальні претензії та наративи про нелегітимність української влади свідчать про небажання брати добросовісну участь в переговорах – ISW

1 хв читати

Кремль повторив свої вимоги передати Росії додаткові території на сході та півдні, даючи зрозуміти, що не бажає сам йти на територіальні поступки в будь-яких майбутніх мирних переговорах, повідомляє "Інститут вивчення війни" (ISW) в аналітичному звіті за 17 лютого.

ISW наводить виступ постпреда РФ при ООН Небензі на засіданні Радбезу із закликом до України відмовитися від приблизно 30 відсотків загальної території Донецької, Запорізької та Херсонської областей, які наразі не окуповані Росією.

Також аналітики відзначили повернення Кремля до інформаційної операції з делегітимізації влади в Україні в очах Заходу, що має очевидний зв'язок з двосторонньою зустріччю Росії та США 18 лютого в Саудівській Аравії

"Очевидне небажання Кремля йти на територіальні поступки, брати на себе зобов'язання дотримуватися будь-якої майбутньої мирної угоди з Україною або залучати до цих переговорів європейських лідерів ставить під сумнів нібито готовність Путіна брати участь у добросовісних переговорах, які могли б привести до довгострокового миру в Україні та Європі в цілому", - підсумовують аналітики ISW.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює зустріч з президентом для отримання інформації про мирні переговори

Президент Фінляндії зустрівся з посланцями Трампа в Німеччині, але участі в офіційних перемовинах не брав – ЗМІ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА