Інтерфакс-Україна
11:45 19.02.2025

Поки у нас задача одна: вистояти і зберегти нашу державу - Залужний у відповідь на запитання про вибори

1 хв читати
Поки у нас задача одна: вистояти і зберегти нашу державу - Залужний у відповідь на запитання про вибори
Фото: https://www.facebook.com/vzaluzhnyi/photos

Посол України у Великій Британії, ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не підтвердив, що планує брати участь у президентських виборах в Україні.

Під час дискусії на заході NV «Україна змінює світ. Діалоги про можливості» в режимі онлайн послу поставили запитання, чи піде він на вибори.

«Для того, щоб відповісти на це запитання, давайте спочатку здобудемо умови, при яких таке питання буде абсолютно доречним. Я вважаю так: прийдуть ці умови, тоді я як людина, яка знаходиться на державній службі і працює безпосередньо на державу, готовий буду відповідати на такі питання. Поки у нас задача одна: вистояти і зберегти нашу державу», - заявив Залужний.

Він додав: «А вже після цього будемо думати про інше».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Картину "Молитва" сучасного українського художника передадуть Папі Римському

До кінця року додатково буде захищено 100 об’єктів критичної інфраструктури - Мінрозвитку

До Чехії екстрадовано учасника шахрайських кол-центрів, які виманювали гроші у громадян ЄС

Глава СБУ: Позаминулого літа ми провели успішну операцію по знищенню одного з трьох "Орєшників" на території РФ

Український фонд культурної спадщини працюватиме за бельгійським законодавством

В Києві підрядник привласнив 2,7 млн грн під час ремонту електропостачання на Сирецько-Печерській лінії метро

Мовний омбудсмен стурбована повідомленнями про загрозу зняття з розгляду законопроєкту щодо оновлення перекладу Європейської хартії мов

В Іспанії відбудеться регулярна зустріч "Коаліції охочих" на рівні політдиректорів, нічого "секретного" немає - МЗС

"Метінвест" побудував для військових перший в Україні підземний навчальний хаб за концепцією "Сталевої мрії"

Мінкультури презентувало 15 відеопроєктів про героїзм українських військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА