Інтерфакс-Україна
15:55 19.02.2025

Росіяни завдали авіаудару по Костянтинівці, двоє людей загинуло

1 хв читати
Росіяни завдали авіаудару по Костянтинівці, двоє людей загинуло
Фото: https://t.me/dsns_telegram/38479

Російська авіація вночі в середу, 19 лютого, завдала удару керованими авіабомбами по Костянтинівці на Донеччині, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Вибухи спричинили значні руйнування приватного житлового сектору. Надзвичайники виявили під завалами тіла двох загиблих та ліквідували осередки пожежі. Ще двох людей поранено", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Загалом рятувальники розібрали 13 тонн будівельних конструкцій.

Як повідомляється, аварійно-рятувальні роботи, які наразі вже завершено, ускладнювали повторні обстріли: через небезпеку їх доводилося тимчасово припиняти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС щодо пошуку нападника на Макарова: опитуємо свідків, чекаємо сьогодні на висновки експертизи

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА