Інтерфакс-Україна
10:17 21.02.2025

Ворожі БпЛА атакували Черкащину, пошкоджено фермерське господарство

1 хв читати

Російські безпілотники вночі атакували Черкаську область, в небі було збито 30 БпЛА, пошкоджено корівник місцевого фермера, повідомив у п'ятницю начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

"Силами наших мобільних вогневих груп і завдяки РЕБ-протидії в межах області знищено 30 російських БпЛА. Однак у Черкаському районі уламками пошкоджено корівник місцевого фермера. Легкі травми отримали кількадесят корів", - написав він у телеграмі.

За попередніми даними, серед людей потерпілих немає. Обстеження території та встановлення завданої шкоди триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

DeepState повідомив про просування окупантів у Покровську і поруч на 4 кв. км за добу

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Члени європейських парламентів у зверненні до Трампа: Поступитися Росії означає занурити вільний світ в анархію і хаос

Поточна редакція плану вже відображає більшість ключових українських пріоритетів – Умєров

Американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, заснованих на українському баченні, - Зеленський

Зеленський анонсував розмову Коаліції охочих на початку тижня

Мир для України має передбачати непорушність кордонів, відсутність обмежень для ЗСУ та роль ЄС - фон дер Ляєн після зустрічей лідерів ЄС та G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА