Інтерфакс-Україна
13:26 21.02.2025

Ліквідовано масштабну пожежу на промоб'єкті у Полтавській області

1 хв читати

Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) ліквідували масштабну пожежу, що виникла внаслідок російського удару по промисловому об’єкті у Полтавській області, повідомила пресслужба ДСНС.

"Полтавщина: рятувальники ліквідували масштабну пожежу, що виникла внаслідок російського удару по промисловому об’єкту. На щастя, обійшлося без постраждалих", - йдеться у повідомленні ДСНС у телеграм у п'ятницю.

Повідомляється, що до гасіння залучалися 87 вогнеборців та 34 одиниці техніки, зокрема пожежний турбінний робот.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА