Інтерфакс-Україна
01:39 22.02.2025

Трамп: Путін і Зеленський повинні працювати разом

1 хв читати

Дональд Трамп заявив журналістам, що Володимир Путін і Володимир Зеленський повинні працювати разом.

Заяву Трамп зробив, виступаючи на церемонії приведення до присяги свого нового міністра торгівлі в п'ятницю.

"Я думаю, що президенту Путіну і президенту Зеленському доведеться зустрітися, тому що ви знаєте, що ми хочемо припинити вбивства мільйонів людей", - заявив Трамп.

Трамп повторив своє твердження, що Росія хоче укласти угоду, а переговори між Вашингтоном і Москвою розпочнуться у вівторок у Саудівській Аравії.

Він також додав, що угода з Україною щодо мінеральних ресурсів близька до завершення, повторивши коментарі, зроблені кілька годин тому його радником з національної безпеки.

"Це по інший бік океану. Це впливає на Європу, і ми вкладаємо втричі більше грошей - 300 мільярдів, вони - 100 мільярдів, і знаєте, Європа також робить це у формі позики, але я просто дав йому гроші… Ми більше не хочемо цього робити, тому ми підписуємо угоду, яка, сподіваємося, в найближчий досить короткий період часу гарантуватиме нам повернення чотирьохсот чи п'ятисот мільярдів доларів. Зараз ми маємо 300 мільярдів, і ще одне: Європа - сто. Ми – 300", - заявив Трамп.

Трамп також прокоментував чутки, поширені деякими ЗМІ про намір відвідати Москву 9 травня – президент США спростував цю інформацію.

Джерело: https://www.youtube.com/live/9YUPDgM_HnY

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Постпреди ЄС погодили 18-й пакет антиросійських санкцій - ЗМІ

Сирський обговорив з начальником штабу оборони Британії Радакіном оперативну обстановку на фронті

Федоров анонсує у "Дія" отримання прав онлайн, створення медкабінету, запуск "еАкцизу" і "еНотаріату"

На Дніпропетровині в результаті дронової атаки загинув машиніст "Укрзалізниці" – голова правління

У новому Кабміні з 5 до 3 скоротилася кількість віцепрем'єрів і з 19 до 15 кількість міністерств

Правоохоронці затримали посадовицю КМДА та директора комунального столичного ринку за хабарництво

Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів

Житель Ізюму постраждав через ворожі обстріли Харківської області

Захисники України в ніч на 18 липня знищили 11 із 35 задіяних ворогом дронів

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок нічної атаки російських БпЛА в Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА