Інтерфакс-Україна
01:19 23.02.2025

Уже четверо постраждалих внаслідок ракетного удару по Кривому Розі, один з них у важкому стані – Вілкул

1 хв читати

До чотирьох збільшилась кількість постраждалих внаслідок ракетний удар по Кривому Рогу Дніпропетровської області, один з них перебуває у важкому стані, повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"На зараз внаслідок ворожої ракетної атаки одна людина загинула, четверо поранено, одна з них дуже важка", - написав він у телеграмі.

Він повідомив також, що попередньо пошкоджено 12 багатоквартирних будинків, об'єкт цивільної інфраструктури, соціальні та промислові будівлі, автомобілі.

Працюють усі рятувальні та комунальні служби.

Як повідомлялось, у лікарні помер постраждалий через ракетний удар РФ по Кривому Рогу, а кількість постраждалих збільшилась ще на одну людину. російські війська в ніч на неділю здійснили ракетний удар по Кривому Рогу Дніпропетровської області.

Джерело: https://t.me/vilkul/9682

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц заявив про посилення санкцій проти Росії, якщо Путін відкине пропозиції 30-денного припинення вогню

Росія закрила на 12 і 13 травня повітряний простір над Капустіним Яром, звідки била "орешником"

У Києві Зеленський та європейські лідери вшанували пам’ять загиблих воїнів

Іран готується поставити в Росію пускові установки для балістичних ракет малої дальності - Reuters

Естонія передала техніку та обладнання для психологічних підрозділів ДСНС України

ЄС підтримує заклик до 30-денного припинення вогню в Україні - Каллас

Станція метро "Майдан незалежності" відновила роботу у звичайному режимі – КМДА

Росіяни вбили двох жителів Донеччини 9 травня - обладміністрація

Рубіо і Вадефуль обговорили припинення війни в Україні - Держдеп

В ЦПД прокоментували умови Кремля щодо перемир’я: Росія продовжує показувати, що миру не хоче

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА