Інтерфакс-Україна
14:56 23.02.2025

Рада робитиме все для подальшої підтримки України з боку парламентів інших країн - Стефанчук

1 хв читати
Рада робитиме все для подальшої підтримки України з боку парламентів інших країн - Стефанчук

Верховна Рада робитиме все, щоб підтримка України з боку інших парламентів залишалася на високому рівні, запевнив спікер українського парламенту Руслан Стефанчук.

“Український парламент буде робити все для того, щоб підтримка України залишалася на високому рівні”, - сказав Стефанчук на форумі "Україна. Рік 2025" в неділю в Києві.

Він відзначив, що сьогодні змінюються якісь парламентські ландшафти в багатьох країнах, але в цілому парламентська підтримка України залишається на тому ж рівні.

Спікер парламенту також зупинився на питанні співпраці Верховної Ради з Європарламентом. Стефанчук нагадав, що існує меморандум про співпрацю між Верховною Радою і Європарламентом.

“Ми активно реалізуємо його. Зараз ми не тільки маємо можливість синхронізувати роботу наших комітетів, але й маємо можливість робити все для того, щоб філія Європейського парламенту була відкрита в Україні, а філія Верховної Ради була відкрита в парламенті для синхронізації всіх цих речей, які стосуються нашої подальшої дороги до Європейського Союзу”, - сказав Стефанчук.

За його словами, Верховна Рада дуже активно співпрацює і з Конгресом США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Окупанти завдали авіаудару по Костянтинівці, загинули 5 цивільних

Суд обрав запобіжний захід екснардепу Новинському, який переховується за кордоном

ГУР спростувало інформацію про конфлікт з Офісом президента

Понад 170 кв. км і 9 населених пунктів звільнені з початку Добропільського контрнаступу - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА