Інтерфакс-Україна
16:11 23.02.2025

Глава СБУ: Ми не допустили відновлення домінування РФ на морі

1 хв читати
Глава СБУ: Ми не допустили відновлення домінування РФ на морі

Служба безпеки України разом з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України не допустили відновлення домінування РФ на морі, наголошує глава Служби безпеки України Василь Малюк.

"Говорячи про морську компоненту, треба сказати, що цей рік був доволі непростим, але ми з колегами з ГУР багато показали в морі. Ми не допустили відновлення домінування там російської федерації", - сказав він, виступаючи на Форумі "Україна. Рік 2025" в неділю в Києві.

Відповідаючи згодом на запитання щодо існування російського дрона, який домінуватиме на морі, глава СБУ наголосив: "Відносно дрона, який нібито на їхню думку може ефективно протидіяти нашим дронам в морі. Це поки що ніщо інше ніж ворожа пропаганда і чергове їхнє ІПСО. Жодним чином практично ми ще з цими дронами не зіштовхувалися".

Він додав, що Україна знайшла рішення як протидіяти ворожим гелікоптерам. "Якщо з'являться на горизонті дрони, знайдемо і на них рішення", - запевнив він.

За його словами, РФ активно використовує розвідувальні дрони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з Лекорню спільне виробництво озброєнь в Україні

Умєров у Стамбулі: Україна готова до припинення вогню, готова до зустрічі лідерів

САП і НАБУ привітали ініціативу Зеленського щодо законопроєкту про антикорупційні інституції

Глава МЗС Туреччини: ми можемо сприяти проведенню обміну полоненими між Україною та РФ

Комісія з добору директора БЕБ повторно внесла в Кабмін кандидатуру Цивінського

Глава МЗС Туреччини: Сподіваємося, що Україна та РФ проведуть предметні консультації щодо обміняних меморандумів, кінцева мета - припинення вогню

ЦПД спростував інформацію про "таємну зустріч" Умєрова з Мединським в Стамбулі

Зеленський обговорив з головою МЗС Ізраїлю посилення української ППО

Розпочалася третя зустріч делегацій України та РФ у палаці Чираган у Стамбулі

У Києві знову проходить акція проти закону, який обмежує незалежність НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА