Інтерфакс-Україна
00:37 24.02.2025

Зеленський привітав Мерца з перемогою на парламентських виборах

1 хв читати

Президент України привітав лідера ХДС Фрідріха Мерца з перемогою на парламентських виборах у ФРН в неділю.

"Вітаю ХДС/ХСС і Фрідріха Мерца з перемогою на виборах до Бундестагу. Чіткий голос виборців, і ми бачимо, як це важливо для Європи", - написав Зеленський на платформі X.

Він зазначив, що в розраховує на продовження спільної з Німеччиною роботи заради захисту життів і наближення реального миру в Україні, а також на зміцнення Європи.

"Європі потрібно вміти захищати себе, розвивати свої індустрії та досягати необхідних результатів. Європі потрібні спільні успіхи, і успіхи принесуть Європі ще більше єдності", - відзначив Зеленський.

Джерело: https://x.com/ZelenskyyUa/status/1893774698787320051

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

Глава МЗС Латвії наголосила на необхідності трансатлантичної єдності для досягнення сталої угоди щодо миру в Україні

Сили оборони України уразили військові цілі та об’єкти ВПК Росії – Генштаб ЗСУ

Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні

НКРЕКП закликала учасників ринку інформувати стосовно труднощів з приєднанням генеруючих установок до мереж

Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС

У Києві судитимуть чоловіка за зґвалтування та розбійні напади на жінок

В Нідерландах скасували концерт пропутінської співачки Леонської – МЗС України

Найближчі два дні Україну чекає сира прохолодна погода, місцями з туманами та невеликими дощами

Поліція Києва інформує про ймовірне мінування ряду об’єктів, в тому числі будівлі суду, де розглядається справа детектива НАБУ Магомедрасулова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА