Інтерфакс-Україна
10:20 24.02.2025

Сили оборони завдали чергового удару по Рязанському НПЗ – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Сили оборони завдали чергового удару по Рязанському НПЗ – Генштаб ЗСУ

Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних сил України та Головного управління розвідки МО України та інші підрозділи Сил оборони в ніч на понеділок в черговий раз уразили об'єкти "Рязанської нафтопереробної компанії", крім того, у неділю була уражена нафтобаза "8 марта" у Тульській області РФ.

"Підрозділи СБС ЗСУ, ГУР, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, у ніч на 24 лютого 2025 року завдали ураження по Рязанському нафтопереробному заводу у Рязанській області, що залучений у забезпеченні окупаційної армії рф. Відомо про щонайменше 5 вибухів в районі цілі. Попередньо, виникла пожежа в районі установки первинної переробки нафти ЕЛОУ АТ-6", - повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в телеграм-каналі.

Зазначається, що Рязанський нафтопереробний завод входить до четвірки найбільших НПЗ Росії. Підприємство, зокрема, виробляє дизельне пальне і реактивне паливо ТС-1.

"Окрім того, вчора, підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України уразили нафтобазу – зафіксовано пожежу в районі ФДКУ (Федеральна державна казенна установа – ІФ-У) комбінат "8 марта" у Тульській області рф", - зазначили в Генштабі.

Сили оборони вже двічі наносили ураження по Рязанському НПЗ у наприкінці січня 2025р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська Fire Point розглядає можливість будівництва космодрому в ОАЕ у партнерстві із EDGE - СТО

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

Волонтери УЧХ працюють у теплопунктах столиці

Зеленський: Робота Повітряних сил по "шахедах" незадовільна, висновки будуть

Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА