Інтерфакс-Україна
15:54 24.02.2025

Джонсон вважає, що нинішня політика США "суперечить курсу на підтримку України" – ЗМІ

1 хв читати
Джонсон вважає, що нинішня політика США "суперечить курсу на підтримку України" – ЗМІ

Експрем’єр Великої Британії Боріс Джонсон під час спеціальної зустрічі в понеділок у Києві піддав критиці заяви президента США Дональда Трампа про провину України у початку війни, повідомляє "Європейська правда".

"За цією логікою, американці спровокували японську атаку на Перл-Харбор", – сказав він.

Під час зустрічі експрем'єр також визнав, що нинішня політика США "суперечить курсу на підтримку України".

"Реальність, яку пропонують американці,– я не можу це сприйняти, тому що маю серце", – зауважив він.

Водночас Джонсон заявив, що з розумінням сприймає вимоги Трампа в тому, що Україна має компенсувати надану підтримку. На його думку, також ключовою метою дій президента США є "збільшення залученості європейців".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА