Інтерфакс-Україна
20:12 24.02.2025

Сьогоднішнє голосування показало нову силу Європи та всіх країн, які справді поважають міжнародне право та Статут ООН – Сибіга

1 хв читати
Сьогоднішнє голосування показало нову силу Європи та всіх країн, які справді поважають міжнародне право та Статут ООН – Сибіга
Фото: МЗС України

Підтримка Генеральною Асамблеєю ООН резолюції щодо деескалації ситуації в Україні, внесеної українською стороною, демонструє нову силу Європи та всіх країн-однодумців, які справді поважають міжнародне право та Статут ООН, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Україна та ширша міжнародна спільнота також, безсумнівно, помітять компанію держав-членів, які голосували проти. Але зрештою, незважаючи на всі перешкоди, українська дипломатія довела здатність відстоювати принципи та правду", - написав він в Facebook в понеділок.

Міністр нагадав, що резолюція закликає до деескалації, якнайшвидшого припинення бойових дій і засуджує участь військ КНДР, які воюють разом з Росією.

"Територіальна цілісність України має бути відновлена. Через три роки після повномасштабного вторгнення Росії глобальна підтримка України залишається міцною", - підкреслив він.

Сибіга також подякував європейським колегам за ефективну дипломатичну взаємодію заради цього результату.

Як повідомлялося, проєкт резолюції Генеральної ассамблеї ООН щодо деескалації ситуації в Україні, внесену українською стороною та розроблену на підтримки Європейського Союзу, підтримали 93 країни-члени ООН.

Проти проголосували 18 країн, включаючи РФ, Білорусь, Угорщину, Ізраїль, Судан і США.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА

Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора

УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської атаки БпЛА у Запоріжжі

Документ про гарантії США безпеки для України готовий для фіналізації, чекаємо на фідбек – Зеленський

У танкера Marinera/Bella 1 виявився російський власник – ЗМІ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА