Інтерфакс-Україна
10:08 25.02.2025

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

1 хв читати
Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Франція готова розширити зону дій своїх сил ядерного стримування, щоб захистити Європу. Винищувачі з ядерною зброєю можуть бути розгорнуті в Німеччині, оскільки США погрожують вивести свої сили з континенту, повідомляє The Telegraph.

Фрідріх Мерц, який, як очікується, стане наступним канцлером Німеччини після перемоги на виборах у своїй країні в неділю, закликав Британію та Францію розширити свій ядерний захист, оскільки він прагне незалежності Європи від Америки Дональда Трампа.

Французький чиновник сказав The Telegraph, що розміщення винищувачів стане сигналом Володимиру Путіну, тоді як дипломати в Берліні припустили, що це тисне на Велику Британію зробити те саме.

"Розміщення кількох французьких реактивних винищувачів з ядерною зброєю в Німеччині не повинно бути складним і дасть серйозне повідомлення", – сказало джерело.

Президент Франції Еммануель Макрон розмовляв із паном Мерцем у неділю ввечері перед поїздкою до Білого дому, щоб представити пану Трампу свій план європейської безпеки та захисту України.

Відзначається, що французькі сили ядерного стримування наразі не залежать від НАТО, а британські є ключовою частиною оборонної стратегії альянсу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Державний департамент США заявив, що вітатиме продовження режиму припинення вогню

Двоє лісників постраждали внаслідок підриву автомобіля лісгоспу у Харківській області

Бажання Трампа поговорити віч-на-віч з Сі Цзіньпіном зупинило процес пошуку компромісу у тарифній війні

Дії Росії після опівночі покажуть справжнє ставлення Росії до мирних зусиль США та пропозиції 30-денного повного припинення вогню – Сибіга

Китай випробував неядерну водневу бомбу

Тіла двох загиблих у Костянтинівці рятувальники вилучили з-під завалів більше ніж через пів доби через ворожі обстріли

На фронті зберігається тенденція збільшення використання росіянами важкого озброєння – Зеленський

Британські ВПС двічі за 48 годин піднімалися на перехоплення літаків РФ, які наблизилися до повітряного простору НАТО, – ЗМІ

Росіяни облаштовують маршрути проходу важкої техніки, прикриваючись "великоднім перемир’ям", – ОСУВ "Хортиця"

Українська ППО за тиждень знищила майже 700 повітряних цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА