Інтерфакс-Україна
15:59 25.02.2025

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

1 хв читати

Київ привітав призупинення санкцій проти Сирії в енергетичній, транспортній та банківській сферах та підтвердив готовність долучитися до повоєнного відновлення країни з акцентом на забезпеченні продовольчої безпеки.

"Україна вітає рішення Ради Європейського Союзу щодо призупинення низки санкцій проти Сирії в енергетичній, транспортній та банківській сферах. Вважаємо, що після понад десятиліття страждань, пов’язаних із правлінням режиму Башара Асада, дружній народ Сирії заслуговує на відновлення нормального життя", - йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ України на сайті у вівторок.

У відомстві наголосили на важливості подальшого розвитку Сирії на засадах інклюзивності з одночасним запуском процесу загальнонаціонального діалогу за участі представників усіх політичних, етноконфесійних, релігійних та соціальних верств сирійського суспільства.

"Україна підтверджує готовність долучитися до міжнародних зусиль із повоєнного відновлення Сирії з акцентом на забезпеченні продовольчої безпеки в рамках діючих українських ініціатив "Зерно з України" та "Продовольство з України", - йдеться у коментарі МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни прорвалися на околиці Мирнограда, на покровському напрямку тривають вуличні бої – речник угрупування "Схід"

У Костянтинівці збили ворожий FPV-дрон над церквою, який атакував знімальну групу – 24 ОМБр

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА