Інтерфакс-Україна
12:11 02.03.2025

ЦПД вже вдруге спростовує фейк про нібито "виплату мільйонів доларів" знаменитостям за візити до України

1 хв читати

 Центр протидії дезінформації при Раді нацбезпеки і оборони України вже вдруге спростувало інформацію стосовно нібито фінансування візитів західних знаменитостей до України коштом USAID.

"В інформаційному просторі знову поширюється неправдива інформація, ніби Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) фінансувало візити західних знаменитостей до України. Зокрема, це озвучується деякими європейськими політиками", - йдеться у повідомленні ЦПД у телеграм у неділю.

Зазначається, що раніше Центр вже спростовував цей фейк. Дезінформація про нібито "виплату мільйонів доларів" знаменитостям за візити до України була запущена росіянами як буцімто сюжет одного з західних видань. "Мета поширення подібної брехні – дискредитувати підтримку України світовими культурними діячами", - наголошують у ЦПД.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Судитимуть колишнього керівника одного з управлінь сил логістики ЗСУ, викритого на незаконному збагаченні – ДБР

Музею історії України передали унікальний меч часів Київської Русі, який випадково знайшли під Радомишлем

Найпопулярнішим серед українців напрямком на зимові свята є Буковель, а за кордоном – Єгипет – Join UP!

Міносвіти розповіло про 4 розроблені моделі оплати праці вчителів для подальшого обговорення

В Одеському порту внаслідок нічного обстрілу пошкоджено цивільне судно під прапором Лівану з українською соєю

Повітряні сили: Зафіксовано влучання ракет та 39 ударних БпЛА на 21 локації

УЧХ надавав допомогу постраждалим на Житомирщині після російської атаки БпЛА

В Україні запускають міжнародний проєкт зі збереження біорізноманіття Карпат

Людина загинула від атаки російського дрона у Херсоні – прокуратура

Україна перейде на 2-річний циклу створення підручників і впроваджуватиме їх доставку від видавництв до шкіл - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА