Інтерфакс-Україна
23:27 03.03.2025

В Одесі пошкодження отримала енергетична інфраструктура внаслідок ворожих обстрілів, застосовані аварійні відключення е/е – Кіпер

1 хв читати
В Одесі пошкодження отримала енергетична інфраструктура внаслідок ворожих обстрілів, застосовані аварійні відключення е/е – Кіпер

В Одесі пошкодження отримала енергетична інфраструктура внаслідок ворожих обстрілів у понеділок, також пошкоджені приватні будинки та бізнес-центр, у частині мііста застосовані аварійні відключення електроенергії, повідомив глава ОВА Олег Кіпер.

"Ворог вчергове масовано атакував мирну Одесу ударними безпілотниками. Внаслідок удару є пошкодження енергетичної інфраструктури. Нині в частині міста діють аварійні відключення електроенергії", - написав він в телеграмі.

За словами Кіпера, комунальні служби вже розпочали роботу з запуску генераторів для роботи критичної інфраструктури, в тому числі котелень. Розгортаються додаткові пункти незламності (425 вже працюють).

Також внаслідок падіння уламків і вибухових хвиль пошкодження отримали два приватних будинки та бізнес-центр. Інформація щодо постраждалих поки не надходила.

Над ліквідацією наслідків атаки працюють всі відповідні служби. Правоохоронці фіксують черговий злочин росіян проти цивільного населення Одещини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 73 особи на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародний аеропорт Вільнюса тимчасово закрили через невідомі повітряні судна - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак – Генштаб

Держдеп США не погодився з оцінкою ЦРУ щодо готовності Путіна до переговорів про мир в Україні – ЗМІ

Стефанішина: Україна розраховує на активну роль США у припиненні війни з Росією

СЗР: ОПЕК має значний запас міцності у видобутку нафти, Росія – серед аутсайдерів

Безпілотники атакували Запорізький район: понад 1,7 тис. абонентів залишилися без світла - ОВА

"Укренерго" у понеділок вводить графіки обмеження потужності для промисловості в окремих регіонах

У Сумському районі вже 13 поранених осіб та один загиблий - ОВА

Президент Литви пропонує обмежити транзит до Калінінграда та закрити кордон із Білоруссю - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА