Інтерфакс-Україна
14:58 04.03.2025

Міністр оборони Данії про заморозку допомоги США Україні: ситуація дуже серйозна, Європа має робити набагато більше і швидше

1 хв читати
Міністр оборони Данії про заморозку допомоги США Україні: ситуація дуже серйозна, Європа має робити набагато більше і швидше

Україна потребує потужної міжнародної підтримки, саме тому Європа повинна робити набагато більше і набагато швидше, заявив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.

“Я можу лише висловити свій великий жаль з приводу того, що американці вирішили. Вони допомагають поставити Україну в скрутне становище, коли вона потребує якомога більшої підтримки. Тому оголошення про припинення військової підтримки означає, що Європа повинна діяти набагато швидше”, - сказав міністр датському телеканалу TV 2.

Він наголосив, що “існує потреба в набагато більшій швидкості з боку Європи і потреба в тому, щоб ми в Європі прийняли рішення в найближчі кілька днів про виділення додатково одного мільярда євро на українську оборонну промисловість”.

Агентству Ritzau Поульсен наголосив, що рішення про призупинку допомоги - “це дуже серйозна ситуація”.

За словами міністра оборони, це матиме серйозний вплив на Україну. “Це матиме вплив на полі бою, і не в останню чергу на здатність українців захищати себе. Є речі, від яких українці повністю залежать по відношенню до американців”, - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА