Інтерфакс-Україна
18:52 04.03.2025

Глава МЗС: Зеленський підтверджує готовність України підписати угоду про корисні копалини і безпеку

1 хв читати
Глава МЗС: Зеленський підтверджує готовність України підписати угоду про корисні копалини і безпеку
Фото: МЗС України

Президент Володимир Зеленський підтверджує подяку України за підтримку США та готовність підписати угоду про корисні копалини і безпеку, зазначив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Президент Володимир Зеленський чітко викладає свої думки. Підтверджує прихильність України до миру і намічає перші кроки для його досягнення; підтверджує подяку України за підтримку США; підтверджує готовність підписати угоду про корисні копалини та безпеку. Сильні слова сильного лідера", - написав він в соцмережі Х у вівторок.

Раніше Зеленський заявив, що Україна готова підписати угоду про мінерали і безпеку в будь-який час і в будь-якому зручному форматі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

Стармер і Трамп обговорили необхідність сталого припинення вогню в Україні

Трамп попередив Канаду про ризик 100% мита у разі торговельної угоди з Китаєм

"Укренерго" в неділю застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Києві вибухотехніки знешкодили нездетоновану частину балістичної ракети – поліція

У лікарні померла постраждала внаслідок удару БпЛА 23 січня – Синєгубов

Переговори в Абу-Дабі продовжаться 1 лютого – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА