Інтерфакс-Україна
21:13 04.03.2025

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

1 хв читати

Бійці 14 окремого полку безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) успішно уразили тренувальний полігон російських військ на тимчасово окупованій території Херсонської області, в результаті операції ліквідовано близько 30 окупантів, повідомила пресслужба полку.

"14 Окремий полк безпілотних авіаційних комплексів Сил безпілотних систем України у взаємодії із ОСУВ "Таврія" виявив та успішно уразив скупчення ворожої піхоти на тренувальному полігоні російських військ на тимчасово окупованій території Херсонської області", - йдеться у повідомленні 14 ОПБАК, що отримало агентство "Інтерфакс-Україна" у вівторок увечері.

Повідомляється, що під час повітряної розвідки на херсонському напрямку оператори виявили скупчення особового складу противника. В результаті ураження касетними боєприпасами РСЗО HIMARS було ліквідовано близько 30 окупантів.

Повідомлення супроводжується відповідним відео ураження fex.net/uk/s/7ekodcn

14 окремий полк безпілотних авіаційних комплексів у складі Сил безпілотних систем — перший та єдиний у світі підрозділ, що працює майже з усіма існуючими безпілотними літальними системами. Полк завдає ворогові уражень як на тактичному рівні, так і вглиб його території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фундація Олени Зеленської представила результати всеукраїнського дослідження "Індекс майбутнього: професійні очікування та розвиток підлітків в Україні"

У Києві відкриється магазин Goodwine Care у новому форматі

Казначейство США оприлюднило план виводу із обігу монети в один цент

Марченко закликав G7 до фінансування ЗСУ у рамках її інтеграції в європейську систему безпеки

Макрон: Китай та Франція мають спільну мету - "міцний та стабільний мир" в Україні

Мінкультури: Ситуації з "Києво-Печерською лаврою" і "Софією Київською" - не повʼязані між собою процеси

Охорона ЦРУ поранила жінку біля воріт штаб-квартири відомства

Мінкультури про причини звільнення Остапенка: кавʼярня в Будинку намісника Лаври і ремонтні роботи без погодження

Польща зведе електронне загородження по річці Буг на польсько-білоруському кордоні

Сирський обговорив з командувачем місії НАТО з допомоги Україні ситуацію на фронті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА