Інтерфакс-Україна
21:14 05.03.2025

Марк Рютте провів переговори з Фрідріхом Мерцом про оборонну промисловість і підтримку України

1 хв читати
Марк Рютте провів переговори з Фрідріхом Мерцом про оборонну промисловість і підтримку України

Генсек НАТО Марк Рютте обговорив з ймовірним канцлером ФРН Фрідріхом Мерцом інвестиції в оборонну промисловість і подальшу підтримку України. Рютте повідомив про це на платформі X у середу ввечері.

"Провів хорошу інформативну дискусію з Фрідріхом Мерцом про пріоритети НАТО сьогодні. Життєво важливо, щоб ми більше інвестували в оборону, збільшували оборонне виробництво та продовжували підтримувати Україну. Ваше лідерство матиме вирішальне значення", - написав Рютте.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський назвав енергетичне обладнання, фінанси і ППО головними темами переговорів з партнерами

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

Зеленський та Карні обговорили розширення участі Канади в ініціативі PURL

У Херсоні загинула ще одна людина

Трамп і Зеленський говорили про ракети великої дальності Tomahawk - ЗМІ

Україна у межах синхронізації санкцій проти РФ за 4 міс. ухвалила 8 пакетів щодо 281 фізичних і 633 юросіб

Естонія тимчасово закрила пункт пропуску Саатсе на кордоні з РФ

Один із поранених внаслідок з'ясування стосунків із застосуванням гранати в Лозовій загинув, винуватця взято під варту

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

Зеленський - Трампу: Якщо вдається зупинити війну на Близькому Сході, то інші війни точно можуть бути зупинені, в тому числі ця російська війна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА