Інтерфакс-Україна
14:06 06.03.2025

Науседа: Литві цікава ідея Макрона щодо розміщення ядерної зброї на території країн-партнерів

1 хв читати

Президент Литви Гітанас Науседа вважає «цікавою» ідею президента Франції Еммануеля Макрона щодо розміщення ядерного арсеналу на території країн-партнерів для стримання російської агресії.

«Я вважаю, що це дуже цікава ідея, і ми ставимося до цієї пропозиції з великими очікуваннями, тому що, знаєте, ядерна парасолька слугувала б справді дуже серйозним стримуючим фактором для Росії», - сказав він у четвер в Брюсселі журналістам, прибувши на спеціальне засідання Європейської ради.

На його думку, «дуже важливо використати цю можливість, усі можливості для підвищення нашої стійкості, і особливо на східному фланзі, тому що східний фланг наражається на різного роду загрози». «І це моя ідея, щоб більше зосередитися на східному фланзі, тому що ми піддаємося гібридним атакам, піддаємося диверсіям критичної інфраструктури, нелегальній міграції та іншим загрозам. І ви знаєте, що часом не так легко мати спільний кордон з такими агресивними державами, як Білорусь чи Російська Федерація, але ми робимо все можливе, і нам також потрібна допомога наших партнерів», - пояснив Науседа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА